Výpis z denííčku! Malinko smutné, .... ach ti kluci!!

29. července 2007 v 20:25 | Kašmatka |  Láska a jenom láska
Výpis z deníčku :D
JEJÍ deníček:
V sobotu večer se choval podivně. Chtěli jsme si jít někam sednout. Byl naštvaný. Možná kvůli tomu, že jsem byla s kamarádkou celý den po nákupech a přišla jsem pozdě. Skoro jsme nepromluvili, tak jsem zkusila navrhnout jít někam jinam. Neprotestoval, ale přesto pořád mlčel a byl duchem nepřítomný. Když jsem se zeptala, co se děje, řekl jen: "Nic". Ptala jsem se ho, jestli je naštvaný kvůli mně. Ale odpověděl, že to nemá se mnou nic společného a že si nemám dělat starosti. Když už jsme jeli domů, řekla jsem mu, že ho miluji, ale nevěnoval tomu pozornost. Jednoduše nechápu, proč mi neřekl: "Také Tě miluji". Když jsme došli domů, cítila jsem, že jsem ho ztratila a že už se mnou nechce nic mít. Jen nepřítomně seděl a koukal
do prázdna. Pak jsem si šla lehnout. Přišel o 10 minut později a k mému překvapení zareagoval na mé něžnosti. Pak jsme se milovali. Avšak stále jsem měla pocit, že je svými myšlenkami daleko ode mne. To bylo na mne příliš, tak jsem se rozhodla, že si otevřeně promluvíme,
ale on již spal. Než jsem usnula, tak jsem plakala. Nevím, jak to půjde dál. Jsem si skoro jista, že má jinou. Pak můj život nemá skoro žádný smysl.
JEHO deníček:
Sparta sice prohrála, ale večer jsme si prima zašu****
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bety bety | Web | 29. července 2007 v 20:26 | Reagovat

Ahojec..máš to tady vážně supr.. nechceš si zahlasovat v některé z mých anket??? http://betynaa.blog.cz/rubriky/ankety-souteze , když napíšeš komentář budu ráááda :-)

dikes...

a pokud te nezajíma toto můžes kliknou v oblibenych strankach na muj druhy blog a hlasovat treba tam nebo se mrknout :-)

2 Pipi Pipi | 18. prosince 2007 v 21:08 | Reagovat

Jeziiis.... je to uplne uzasny..to je presne muj pripad...hrozne se mi libil jeden kluk a on to asi vedel bo co...tak jsme spolu zacali chodit....ze zacatku byl hrozne hodnej ale pak po tydnu uz by se se mnou chtel vyspat...mozna ze vam to neprijde tak strasny ale me hrozen zklamal...Samozrejme sem mu nedala a mam pocit jako by se tim neco pokazilo a on uz zatratil zajem...jak mam potom vedet jestli me ma fag rad nebo jestli mu jde o sex??????=((((

3 Veve Veve | 15. července 2016 v 12:22 | Reagovat

[2]: Myslím, že jsi udělala to nejlepší, cos mohla. Každá, která dokáže říct ne, si zaslouží obdiv, lásku a úctu. Pokud chlap opustí dívku jen proto, že se mu nedala, pak to nebyl opravdový chlap, ale jen rozsévač semene, toužící po sebeuspokojení. A s takovými nestojí za to ztrácet čas. Muž, který svou ženu opravdu miluje, si rád počká až do svatby, aby ji ujistil, že to s ní myslí opravdu vážně a nechce ji jen využít a pak, až se dost vydovádí, city ochabnou a vztah zevšední, ji odkopnout..

Říkám to z pozice muže, který ví, jak je někdy těžké ovládnout své sexuální touhy. Na druhou stranu však toužím svou ženu, se kterou jsem se před 13 lety seznámil, opravdu milovat. Už od počátku vztahu jsme se snažili po celých 5 let o uchování čistoty vztahu až do svatby. Nebylo to však jednoduché a ani 100% úspěšné snažení, a když jsme se nedokázali ovládnout, vždycky jsme si nějaký způsob uspokojení našli. Nezdálo se nám na tom nic nějak zvlášť špatného. I při mnoha letech našeho prožívání manželské intimity jsme se cítili (alespoň zdánlivě) naprosto spokojení. Netušili jsme však, že existuje ještě něco krásnějšího, když se dokážeme (a to je především úkol muže) osvobodit ze zajetí našich sexuálních tužeb. Nyní po 8 letech manželství, jsme tu krásu nalezli. Je to něco nepopsatelného, když oba víme, že se jeden druhému darujeme nikoli pro vlastní uspokojení, ale opravdu jen proto, že chceme být pro něho darem. Snažíme se, aby nebyla v našich úmyslech špetka touhy po vlastním uspokojení, ale jen touha po darování sebe sama.

Ano, především my muži jsme trochu "omezení". Naše sexuální touha nás svazuje. Pokud ale toužíme po opravdové lásce, naučíme se mít ji pod kontrolou. To není něco nemožného. Naopak, je to víc reálné, než si mnozí myslí. Sám na sobě to zakouším a potvrzuji. Přestaňme se tedy omlouvat a vymlouvat na svou živočišnost, ale buďme opravdovými chlapy. Dejme ženám to, co potřebují - lásku, oporu, ochranu, pocit bezpečí a jistoty.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama