To je táák kváásnýýý, od Aleka

22. července 2007 v 17:06 | Kašmatka |  Láska a jenom láska
PRO TEBE
Stála jsi na refýži a ústa jsi měla umazaná od borůvek. Lehké šatičky, modré botičky, vlasy jako andílek. Usmívala ses a nezajímal tě svět.
Snědla jsi plnou hrst borůvek, které ti natrhal dědeček včera večer v lese. Hltala jsi je a užívala sis té dobroty a svět byl pro tebe překrásný, tak borůvkový, tak bezstarostný.
Snědla jsi plnou hrst borůvek a nic v té chvíli pro tebe nemohlo být krásnější. Život smrsknul se pro tebe do těch několik kuliček lesního potěšení. Tvá sladká dětská nevědomost. Na několik minut jsi zapomněla na svou bolest, že jsi ztratila svého medvídka, že už několik dní nevíš, kam se ti ztratil. Dědeček ti přinesl borůvky a tvůj žal se na chvilku ztratil...
Holčičko s borůvkovým úsměvem, až budeš veliká uvědomíš si, že ten život okolo tebe je jinej než se zdá z tvého malého dětského pohledu. Tenhle svět není plný princů a princezen, ale draků a saní je v něm víc než dost. Uvědomíš si, že chvilky, kdy si budeš moct vychutnat hrst plnou borůvek budou patřit k tomu nejkrásnějšímu ve tvém životě.
Holčičko s borůvkovým úsměvem, vím jak moc si přeješ, abys byla veliká a dospělá a mohla dělat to, co děláme my velcí a dospělí. Buď ale ráda za to, že nejsi veliká a dospělá, až budeš, tak si budeš zase přát, abys byla tou malou holčičkou s borůvkovým úsměvem.
Holčičko s borůvkovým úsměvem, neposlouchej žvanění starého muže, ale užívej si svého krásného dětství. Za několik let poznáš, že to byl nejkrásnější čas, který jsi mohla zažít.
Tvůj Aleko.
Aleko moc se omlouvám za to okopírování ale strašně se mi to líbí a chtěla bych aby to viděli i jiní lidé než já, Takže, ještě jednou promin ale máš to vážně strašně mooc kráásný!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 wilik wilik | 19. ledna 2010 v 17:27 | Reagovat

wooooooooooooooooooooooooooow

2 Natt Natt | 15. srpna 2012 v 12:56 | Reagovat

Neuvěřitelně krásný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama