Pěknýý

19. června 2007 v 21:47 | Jáá
Láska
Láska je ten nejkrásnější cit, který se nedá slovy vyjádřit. Láska je velké odhodlání mít někoho rád...
Toužím po tvých polibcích, po tvých dotycích, toužím po tvé lásce, která život změní, toužím po tobě, ty jsi mé velké jmění....
Je večer a slunce šlo spát, ale vy můžete své lásce dobrou noc dát...
Snad odpustíš mi moje provinění, vždyť žádný člověk bez hříchu není...
Buh stvoril muze a pak si rekl,ze to dokaze znovu lepe a stvoril zenu.
ářčáářViděl její smutnou tvař,kterou smýval ji plač.Viděl její oči uplakané,její vlasy krásné rozcuchané.Viděl její třesoucí se ruce,cítil jak moc ji bolí srdce.
Netušil že takhle bolí láska,nevěřil,že tohle je ta kráska.Ta kterou miloval,díval se na ni a litoval. Chytil ji za ruku a prosil,aby mu odpustila,ale ona vstala a navždy ho opustila..
Kněz má víru , drak svůj oheň , slunce světlo , mráz má chlad a řeka vodu , mrakodrap má stovky schodů . Král má svůj hrad , bůh má své nebe , Ty máš mě a já mám Tebe... :c*
Sluníčko vychází, ráno začíná a mé srdíčko na Tebe vzpomíná...
Adam s Evou v ráji žili, místo šatů listí měli, to bych, ale věděla ráda, když pak přišel listopad, jak to asi vypadalo, když to listí opadalo.
ráno nesnídám-myslim na tebe
v poledne neobědvám-myslim na tebe
večer nevečeřím-myslim na tebe
v noci nespím-...................................................................................................................................................................... MÁM HLAD!
Největší účinek má dlouhotrvající polibek. Pro upřesnění ten, co trvá kolem pěti minut učiní všelijaké možné i nemožné zázraky. Tak se líbejte co nejdéle!
Je snadné milovat někoho, koho si jenom spatřil. Je však těžké zapomenout na někoho, koho jsi jednou milovál...
Když polámeš andělům křídla, oni pláčou. Zlomíš-li jejich srdce, ono krvácí...Ale, když zabiješ jejich lásku, jim se pak zdá, že přestali žít...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama