Červen 2007

Miluju tě a ty mě?

19. června 2007 v 21:47 | No kdo asi, ........ :-)) |  Láska a jenom láska
Miluji tě a ty mně???
Albánsky - Te dua
Anglicky - I love you
Arabsky - Ana behibak.(žena muži)
Arabsky - Ana behibek (muž ženě)
Arménsky - Yes kez sirumen
Bělorusky - Ya tabe kahayu
Bulharsky - Obicham te
Dánsky - Jeg Elsker Dig
Eskymácky - Negligevapse
Esperantem - Mi amas vin
Estonsky - Ma armastan sind
Etiopsky - Afgreki'
Filipínsky - Mahal kita
Finsky - Mina rakastan sinua
Francouzsky - Je t'aime, Je t'adore
Havajsky - Aloha wau ia oi
Hebrejsky - Ani ohev et otha (žena muži)
Hebrejsky - Ani ohev otah (muž ženě)
Holandsky - Ik hou van jou
Chorvatsky - Volim te
Irsky - Taim i' ngra leat
Islandsky - Eg elska tig
Italsky - Ti amo
Japonsky - Aishiteru
Kambodžsky - Soro lahn nhee ah
Katalánsky - T'estimo
Korejsky - Sarang Heyo
Korzicky - Ti tengu caru
Latinsky - Te amo
Libanonsky - Bahibak
Litevsky - Es tevi miilu
Maďarsky - Szeretlek
Mandarinskou čínštinou - Wo ai ni
Navaho - Ayor anosh'ni
Německy - Ich liebe dich
Norsky - Jeg Elsker Deg
Polsky - Kocham Ciebie
Portugalsky - Eu te amo
Rumunsky - Te ubesk
Rusky - Ya tebya liubliu
Řecky - S'agapo
Siouxové - Techihhila
Slovensky - L`ubim ta
Slovinsky - Ljubim te
Srbsky - Volim te
Španělsky - Te quiero / Te amo
Svazijsky - Ninapenda wewe
Švédsky - Jag alskar dig
Švýcarskou němčinou - Ich lieb Di
Tahitsky - Ua Here Vau Ia Oe
Thaiwansky - Wa ga ei li
Thajsky - Chan rak khun (žena muži)
Thajsky - Phom rak khun (muž ženě)
Turecky - Seni Seviyorumb
Ukrajinsky - Ya tebe kahayu
Vietnamsky - Anh ye^u em (muž ženě)
Vietnamsky - Em ye^u anh (žena muži)
Welšsky - 'Rwy'n dy garu - Eg elska tig

Pěknýý

19. června 2007 v 21:47 | Jáá
Láska
Láska je ten nejkrásnější cit, který se nedá slovy vyjádřit. Láska je velké odhodlání mít někoho rád...
Toužím po tvých polibcích, po tvých dotycích, toužím po tvé lásce, která život změní, toužím po tobě, ty jsi mé velké jmění....
Je večer a slunce šlo spát, ale vy můžete své lásce dobrou noc dát...
Snad odpustíš mi moje provinění, vždyť žádný člověk bez hříchu není...
Buh stvoril muze a pak si rekl,ze to dokaze znovu lepe a stvoril zenu.
ářčáářViděl její smutnou tvař,kterou smýval ji plač.Viděl její oči uplakané,její vlasy krásné rozcuchané.Viděl její třesoucí se ruce,cítil jak moc ji bolí srdce.
Netušil že takhle bolí láska,nevěřil,že tohle je ta kráska.Ta kterou miloval,díval se na ni a litoval. Chytil ji za ruku a prosil,aby mu odpustila,ale ona vstala a navždy ho opustila..
Kněz má víru , drak svůj oheň , slunce světlo , mráz má chlad a řeka vodu , mrakodrap má stovky schodů . Král má svůj hrad , bůh má své nebe , Ty máš mě a já mám Tebe... :c*
Sluníčko vychází, ráno začíná a mé srdíčko na Tebe vzpomíná...
Adam s Evou v ráji žili, místo šatů listí měli, to bych, ale věděla ráda, když pak přišel listopad, jak to asi vypadalo, když to listí opadalo.
ráno nesnídám-myslim na tebe
v poledne neobědvám-myslim na tebe
večer nevečeřím-myslim na tebe
v noci nespím-...................................................................................................................................................................... MÁM HLAD!
Největší účinek má dlouhotrvající polibek. Pro upřesnění ten, co trvá kolem pěti minut učiní všelijaké možné i nemožné zázraky. Tak se líbejte co nejdéle!
Je snadné milovat někoho, koho si jenom spatřil. Je však těžké zapomenout na někoho, koho jsi jednou milovál...
Když polámeš andělům křídla, oni pláčou. Zlomíš-li jejich srdce, ono krvácí...Ale, když zabiješ jejich lásku, jim se pak zdá, že přestali žít...

Polibky

19. června 2007 v 21:43 | Kamča
Jak správně líbat?
Někteří kluci, hlavně skejťáci, si myslí, jací jsou frajeři, když se už s někým líbali. Netuší však, jaké mínění má o něm ta osoba, se kterou se líbali. Ano, je to tak, spousta kluků se neumí líbat. Podle statistiky až 90 %! Pokud se tedy chcete dozvědět, jak správně líbat a kolik kluků to skutečně umí, můžete si přečíst článek Angeliny Mason.

Při líbání kružte jazykem kolem dokola, mějte zavřené oči a myslete na něco hezkého, soustřeďte se jen na to a hlavně líbejte vášnivě! Zeptali jsme se na ulici jednoho kolemjdoucího, který nám na sebe prozradil, že se jmenuje David a je mu 18, jak si myslí, že se správně líbá. On nám prozradil, že se stydí, ale že to sám neumí. Potom jsme mu poděkovali a rozloučili se s ním a asi 2 minuty na to jsme potkali dalšího velice atraktivního, mladě vypadajícího muže, který se nám svěřil, že je mu 19 let a jmenuje se Tomáš. Při otázce na jeho věk a jméno se zdál být sebevědomý a sebejistý, ale po zeptání na naši anketní otázku znejistěl a začal se zdráhat odpovědi a po chvíli nám přiznal totéž co mladík před ním. Vyzpovídali jsme jsme ještě dobrých 40 mladých kluků, z toho 2 znali správnou odpověd. Z toho vyplývá, že by se měli poučit a více se přizpůsobit. Přece si nebudete dělat ostudu, kluci!
ářčáář Druhy polibků
VLHKÝ POLIBEK:
Tvůj obličej je mokrý. Přijdeš si, jako by ses líbala a mrožem. Je to všechno možný, jen ne romantický! Pozná to podle rvé reakce a nastane trapná chvíle ticha...
Jeho polibek prozrazuje: Určitě by tě rád něžně a dobře líbal. Ale chybí mu ještě cit a zkušenosti.
Tip: Hele, byla jsi vždycky tak perfektní? Ber to jako výzvu a nauč ho líbat tak, jak to máš ráda!
KOUSAVÝ POLIBEK:
Když se spolu potkáte, je to ohňostroj citů. Oběma se vám jeho jemné hryzání rtů líbí, jřijde vám to sexy. Oba chcete víc...
Jeho polibek prozrazuje: Je mezi vámi velká porce vášnivosti. Je z tebe rozechvělý a chce tě mít jen sám pro sebe. Pokud by to bylo jen na něm,tak by tě rád okusoval i na jiných místech. :o)
Tip: Člověk musí být opravdu talentovaný na líbání, aby se mu při jemném okusování nestala nehoda. Ale cvičením se člověk učí a zlepšuje, to platí i pro tebe.
VEŘEJNÝ POLIBEK:
Jste spolu ve městě nebo na nějaké party. Okolní pozorovatelé jsou mu ukradení. Dá ti ruku kolem ramen, nakloní se k tobě a přede všemi tě láskyplné políbí na rty.
Jeho polibek prozrazuje: Nestydí se ukázat celému světu, že je zamilovaný. Chce se s tebou před kamarády taky trochu vytáhnout: to je moje holka! Body pro něj! Je otevřený a extrovertní. Jen pozor, jestly také nejde o majetnický tah - trošku z toho zavání žárlivost.
Tip:Na 100 % za tebou stojí!
POLIBKY NA KRK A UŠI:
Zatímco ty jsi v sedmém nebi, jeho rty stále cestují k tvému krku.A nebo ti jemné okusuje a saje ušní lalůčky.
Jeho polibek prozrazuje:Neustále při líbání odbíhá od tvých rtů? Chce tě ochutnávat a poznávat, na kterých místech jsi nejcitivější! Je zvědavý , vynalézavý a opravdu ho zajímáš. Tvoje láska určitě brzy zjistí, které polibky a doteky se ti obzvlášť líbí.
Tip: I on na tvé polibky na jeho krk a uši bude reagovat se spokojeným vrněním. Dívky jsou na těchto místech citlivější než kluci, ale to neznamená, že se mu to také nelíbí. Jen klidně vyzkoušej, co má rád!
FRANCOUSKÝ POLIBEK:
Klasika. Není nikdo, kdo by tuhle milou a někdy velmi vášnivou hru jazyků neznal.
Jeho polibek prozrazuje: že jde o elektrizující a velmi intimní polibek, který ukazuje, že od tebe chce víc, než se jen držet za ruce. Proč? Protožě mu přijdeš moc sexy. Proto vyhledává tvojí blízkost - svými polibky, svými doteky.
Tip: To ale neznamená, že touží po vztahu. S někým se líbat pro něj nemusí být ničím zvláštním. Neměla bys mu proto dávat svoje srdce prříliž rychle. Zkrátka nikam nespěchej.
SÁNÍ RTŮ:
Udělá z líbání hru na kočku a myš. Začne ti jemně sát horní ret. Ty mu utečeš, abys mohla líbat jeho spodní ret.
Jeho polibek prozrazuje: že je to hravý milenec.Našla jsi v něm kluka, o kterém jsi vždycky snila: je empatický,líbí se mu jen tak se mazlit a má stejný názor jako ty, že dokázat se společně smát je stejně důležité jako láska.
Tip: Zapoj se! Bav se! Drž se ho!
ářčáářTechniky líbání
Líbání Lehoučkými dotyky
Tento druh polibku má za úkol vydráždit partnera či partnerku a u některých osob může vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte partnerových úst a poté po nich přejíždějte tak něžně, jako byste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli místo rtů použít špičku jazyka a poté jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce, zlehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret lehce uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým ústům a vložit do úst. Můžete přitom partnera i lehce štípnout, tento možná trošku agresivní polibek vzruší zejména muže.
Dýchání z úst do úst
Spojte se s partnerem tak, aby se vaše rty dotýkaly po celém obvodu polibku, a poté začněte pomalu vysávat vzduch z partnerových plic. K tomuto polibku je nutná vzájemná spolupráce, takže musíte vysvětlit, jaké máte úmysly. V určitém okamžiku si vyměňte pozice a nechte naopak partnera, aby vysál vzduch z vašich plic. Toto líbání vyžaduje velké soustředění a synchronizaci, ale pokud se povede, bude patřit k těm nejerotičtějším praktikám.
Líbání rty i zoubky
Něžně se dotkněte partnera pod ouškem a pomalu mu sjíždějte po krku a jemně stiskněte zuby jeho kůži. Možná se vám toto líbání zdá lehce agresivní, ale pokud budete dost jemní, určitě u partnera zvýšíte hladinu endorfinu v těle. Když vás vaše přítelkyně takto líbá, znamená to, že se vás nehodlá vzdát.
Francouzké polibky
Vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven. Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy. Jazykem se můžete dotýkat vnitřní strany tváří nebo horního patra. Také můžete jemně hladit zoubky. Je zvláštní, že při tomto druhu líbání jsou muži rádi, když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa. Naproti tomu pro některé ženy by mohla být přílišná agresivita vašich "útoků" nepříjemná.
Objímání se rty
Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.
Líbání na různé části těla
Hledejte rty a jazykem na těle partnera erotogenní zóny a přijdete na to, že jsou na velmi netradičních místech, domluvte se s partnerem, aby vám naznačil, ve kterých místech je mu váš jazyk nebo rty na těle nejpříjemnější.
Další tipy jak líbat
Rady pro ženy:
Chcete-li, aby se váš partner zlepšil v líbání, pošlete mu po schůzce dopis s hodnocením jeho líbání, hodnoťte něžnost, vůni rtů, ohebnost jazyka, prostě cokoliv. Nezapomeňte navrhnout nějaká vylepšení, popřípadě partnera pozvat na doučování. Citlivý partner vás po takovémto dopise jistě mile překvapí.
Podělte se o hlt lahodného nápoje se svým milovaným, bude nesmírně překvapen vaším originálním nápadem a vaší nečekanou divokostí.
Rady pro muže:
Nikdy nemůžete ženě dopřát kouzlo jejího prvního chtěného polibku..., ale můžete se tomu přiblížit - ve vhodné chvíli líbejte partnerku na krk či na holá záda.
Líbejte ženu od rtů po krku směrem dolů a jděte tak daleko, jak jen jí to bude milé, a ne, abyste se zastavili u pupíku. Vždyť záleží na jejím přání.

Básničky

19. června 2007 v 21:42 | Kamčatka
BÁÁSEŇ!!
Šeptej mi do ouška,
tvá sladká slovíčka.
Šeptej mi slova lásky,
co vynáší mě k nebi.
Šeptej je do noci,
kdy na nás hvězdy ozáří.
Šeptej mi do ouška,
tvá sladká slovíčka,
která zní nejlépe od tebe,
ze srdíčka.
Šeptej je do ticha,
ať je krásně vítr zazpívá.
Šeptej mi do ouška,
tvá sladká slovíčka.
Já zašeptám ti na oplátku,
jak ráda tě mám....
ÁÁÁÁch
áíPodívej se mi do očí...
...bude to naposled
Obejmi mě v náručí...
...už to nikdy neudělám
Daruj mi poslední polibek...
...další už nebudu chtít
Podívej se za sebe...
...vidím naší lásku
Otoč se zpátky...
... a zjistíš, že z ní nezbylo nic....
Básnička!!!!
áíčíářáéářčáářVášeň proniká sny a v touhu se mění,
doteky, polibky, v srdci láska hřeje,
o nekonečné lásce a štěstí snění,
kdy každým pohledem duše se směje.

Srdce plné lásky a radostí,
srdce plné tajných snů a přání,
přání mazlení a něžností,
přání hlazení, přání milování.

Sny polibků, vášní a toužení,
Sny rozkoší, jenž konce nemají,
jazykem na prsou a rtech kroužení,
sny při nichž se až dech zatají.

Sny plné slov moc rád Tě mám,
slov toužím po Tobě a chci Tě,
jiskřících svíček plný chrám,
či kytice růží vonících v bytě.

Sny za hranicí fantasie a čarování,
sny horkých nocí plných laskání,
sny nikdynekončícího milování,
sny vzdychání a rozkoší sténání.

Byť pouhý sen a jaká to velká moc,
byť pouhá fantasie, pouhé zdání,
sny touhy vášně snít každou noc,
život je pln splněných snů a přání.
A ještě jedna
ářčáářMilovat neznamená jen mít rád,
milovat je věřit a pravdu znát.
Milovat je odpustit a znovu podat ruce,
milovat je darovat duši i srdce!!!
Přesto tě miluji, ...
Proč ubližovat mi chceš!
Zkoušíš moji lásku?
Větší, už nenajdeš.
Já milovat Tě budu,
i když nebudeš chtít
abychom byli spolu.
Moje srdce ve dví se trhá
jsem s Tebou hrozně šťasná.
Zároveň mé srce váhá.
Ublížíš mu ono to ví,
přesto Tě nikdy neopustí
Miluji te a ty to víš,
chci být s tebou, i když spíš.
Miluji te, ty mě znáš,
tak proc jedinou anci mi nedáš?
Miluji te a chci te mit,
proc se mnou nechceš byt??
Miluji te a chci ti pusu dát,
a ty by ses mi chtel jen smát.
Milujite, co ted s tím??
Zbyl ze me pouhý stín.
Miluji te, tak prestan si na frajera hrát
a zacni má slova vázne brát!
Milujite, tak mej me rád,
chci ti celé své srdce dát....:-*

Kluci a jenom kluci

19. června 2007 v 21:39 | Kašmatka
Kluci jsou jako....
Kafe: Nejlepší jsou silní, žhaví, kteří tě dokážou udržet vzhůru celou noc.
Reklamy: Nemůžeš jim věřit ani slovo.
Vysoké podpatky: Jakmile se v tom naučíš chodit, máš vyhráno.
Horoskopy: Pořád ti ukazují, jak má co být, a skoro vždycky se pletou.
Místa k parkování: Ti nejlepší jsou už zabraní a zbývají jen špatní nebo směšně malí.
Ubrousky: Objeví se, až když je jídlo na stole.
Sněhová vánice: Nikdy nevíš, odkud přijde a jak dlouho bude trvat.
Ojetá auta: Na ty, co snadno získáš, se nemůžeš spolehnout.
Banány: Čím jsou starší, tím rychleji ztrácí formu.
Mimina: Nejdřív ti přijdou roztomilí, ale pak po nich pořád jenom uklízíš.
Mužova vášeň
Muž někdy pocítí neodolatelnou touhu být s nějakou ženou, aniž by uvažovál o tom, jaká je. A když se s ní seznámí, zjistí, že se mu vlastně vůbec nelíbí a že nemá vůbec zájem ji poznat blíž. A přece od prvního spatření cítí silnou tělesnou chemii a je ochoten udělat skoro cokoli, jen aby s ní mohl být, udělat na ni dojem a obšťastnit ji. Když se s ní však seznámí, jeho zájem i touha rychle vyprchá. Tomu se všeobecněříká syndrom "následujícího rána". Jeden den je žena krásná a skvělá po všech stránkách, druhý den, po důkladnějším prohlédnutí, se ukáže, že má příliš velké palce u nohou. Když ji muž pozná, jeho vášeňopadne, najde na ní nějakou vadu. uvědomí si, že to není ta pravá, a jde dál. Vůbec ho nenapadne, že v ní vzbudil nějaké klamné představy. Muž ví, že žena ho pouze fyzicky vábila, ale žena si může jeho chování špatně vykládat a myslet si, že slibuje mnohem víc.
ářčáářKam směřují klučičí pohledy???
1. 32% kluků odpovědělo ''nejdůležitější jsou oči''
2. 20% na obličej a nemusí být krásný,stačí,když jim bude sympatický
3. 14% klučičích pohledů směřuje na pěkně vytvarovaný zadeček
4. 11% kluků zabere na pěkný úsměv
5. 9% kluků řeklo,že je důležitější pohoda vyzařující z holky ne super postava
6. 7% na rozpuštěné vlasy
7. 5% kluků sleduje naše ruce,jsou-li upravené,je to prý sexy :-)
8. 2% kluků sledují naše prsa..........

About me

7. června 2007 v 21:00 | Kašmatka |  Něco about me
Zdravím všecky návštěvníčky mýho blogu.....Jsem taková normálně nenormální holčena. V srpnu 27 jsem měla 15 let. =o) :: jE sE MnOu SrAnDa- MoU hLaVnÍ ZáViSLoStí Je MoE LáSkA MiLuJu Tě ShiMi Mazli, mazli *756*